Interneto svetainių kūrimas

Kas yra interneto svetainių kūrimas?

Interneto dizainas reiškia interneto svetainių, rodomų internete, dizainą. Paprastai tai susiję su vartotojų patirties aspektais kuriant svetaines, o ne į programinės įrangos kūrimą. Žiniatinklio dizainas anksčiau buvo orientuotas į svetainių, skirtų stalinių kompiuterių naršyklėms, kūrimą; tačiau nuo 2010-ųjų vidurio mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams skirtų naršyklių dizainas tapo vis svarbesnis.


Interneto dizaineris kuria svetainės išvaizdą, išdėstymą ir, kai kuriais atvejais, turinį. Pavyzdžiui, išvaizda yra susijusi su spalvomis, šriftu ir naudojamais vaizdais. Išdėstymas nurodo, kaip informacija struktūrizuojama ir skirstoma į kategorijas. Geras interneto dizainas yra paprastas naudoti, estetiškas ir tinka svetainės vartotojų grupei ir prekės ženklui. Daugelis tinklalapių yra sukurti siekiant paprastumo, kad nebūtų rodoma pašalinė informacija ir funkcijos, galinčios atitraukti ar suklaidinti vartotojus. Kadangi žiniatinklio dizainerio veiklos kertinis akmuo yra svetainė, kuri laimi ir skatina tikslinės auditorijos pasitikėjimą, labai svarbu pašalinti kuo daugiau galimų vartotojų nusivylimo taškų.


Du iš labiausiai paplitusių svetainių, kurios gerai veikia ir staliniuose kompiuteriuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose, kūrimo būdų yra interaktyvus ir prisitaikantis dizainas. Naudojant interaktyvų dizainą, turinys dinamiškai juda priklausomai nuo ekrano dydžio; taikant adaptyvųjį dizainą, svetainės turinys fiksuojamas išdėstymo dydžiais, atitinkančiais įprastus ekrano dydžius. Siekiant išlaikyti vartotojų pasitikėjimą ir įsitraukimą, labai svarbu išlaikyti kuo nuoseklesnį įrenginių išdėstymą. Kadangi reaguojantis dizainas gali sukelti sunkumų šiuo atžvilgiu, dizaineriai turi būti atsargūs, atsisakydami kontroliuoti, kaip atrodys jų darbas. Jei jie taip pat atsakingi už turinį, nors jiems gali prireikti išplėsti savo įgūdžius, jiems patiks visapusiška gatavo produkto kontrolė.

 
© 2021 RK Web Design | RK Web Design LT
Linked in|Facebook