Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių dizainas apima daugybę skirtingų įgūdžių ir disciplinų kuriant ir prižiūrint svetaines. Įvairios interneto svetainių dizaino sritys apima interneto grafinį dizainą; vartotojo sąsajos projektavimas; kūrimas, įskaitant standartizuotą kodą ir patentuotą programinę įrangą; vartotojo patirties dizainas; ir optimizavimas paieškos sistemoms.

Analizė ir Planavimas

Planavimas – tai konkuruojančių komunikacijos galimybių pasirinkimo procesas, kad galėtumėte nustatyti bendrus žiniatinklio tikslus. Turėsite apibrėžti savo žiniatinklio tikslinę auditoriją, suformuluoti žiniatinklio tikslo ir tikslo teiginį bei rinkti ir tvarkyti domeno informaciją, kad palaikytumėte žiniatinklio veiklą.

SEO Auditas

Atliksime techninio SEO auditą, kuris reiškia svetainės optimizavimą tikrinimo ir indeksavimo tikslais, pvz., puslapio įkėlimo laiką ir svetainės greitį. Patikrinkite savo ne puslapio SEO, o tai reiškia galimus veiksmus, atliekamus ne jūsų svetainėje, pvz., nuorodų kūrimą, socialinės žiniasklaidos rinkodarą ir prekės ženklo paminėjimus.

SEO Optimizavimas

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra menas ir mokslas, kaip pasiekti, kad puslapiai būtų aukštesni paieškos sistemose, pvz., „Google“. Kadangi paieška yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip žmonės atranda turinį internete, užėmus aukštesnį reitingą paieškos sistemose gali padidėti srautas į svetainę.

Svetainės saugumo spragų paieška

Svetainės pažeidžiamumas yra svetainės arba žiniatinklio programos kodo silpnumas arba netinkama konfigūracija, leidžianti užpuolikui įgyti tam tikrą svetainės ir galbūt prieglobos serverio kontrolės lygį. Dauguma pažeidžiamumų išnaudojami automatizuotomis priemonėmis, tokiomis kaip pažeidžiamumo skaitytuvai ir robotų tinklai.

Mokėjimo sistemų analizė

„Payment gateways“ yra Mokėjimų sistemų platforma, kurią prekybininkai naudoja norėdami priimti debeto arba kredito kortelių mokėjimus iš klientų. Sąvoka apima ne tik fizinius kortelių skaitymo įrenginius, esančius tradicinėse mažmeninės prekybos parduotuvėse, bet ir internetinėse parduotuvėse esančius mokėjimų apdorojimo portalus.

 
© 2021 RK Web Design | RK Web Design LT
Linked in|Facebook